USA pierwszy kwartał zmieniony na skok wydatków konsumpcyjnych

mięśnie człowieka ręce na piersi


Korzystanie z ludzkiego hormonu wzrostu w sporcie promuje coś, co jeszcze nie istnieje praktyczny sposób, aby odkryć, że jest używany w zawodach na Olimpijskim poziomie. Hormon wzrostu, jednak są zakazane w ramach ruchu olimpijskiego Światowy антидопинговый Kodeks zabronione klasy substancji zabronionych technik.

Dwa odpowiednich badań, opublikowanych na ten temat w porównaniu z wątrobą wskaźniki syntezę białek - enzymów detoksykacji, produkowane przez wątrobę - wśród ludzi, którzy zużywają różne ilości alkoholu. Naukowcy odkryli, że szybkość syntezy ulec zmianie w zależności od ilości alkoholu do środka.

Synteza białka przytłoczona na 24 proc. po tym, jak ludzie spożywali 71 g czystego alkoholu, czyli około pięć piw. Niemniej jednak, nie był w depresji po tym, jak ludzie spożywali zaledwie 28 gramów alkoholu, ilość znalezionego około dwóch standardowych piw.

Najbardziej podstawowa zasada zrozumieć, że twoje mięśnie dostosować się do każdego stres są one narażone. Jeśli spędzasz cały dzień na kanapie, to będziesz mieć piękne mięśnie, wyposażone na kanapie siedzi. Jeśli zajmujesz się czterdzieści minut każdego dnia, niż twoje ciało będzie dostosować się do tego. Jeśli zawsze wykonaj taką samą ilość powtórzeń i zestawów rutynowej podczas podnoszenia ciężaru, to twoje ciało dostosuje się do tego. I jak tylko przystosowały się system przestanie rosnąć, i po prostu odpocząć na ten nowy poziom, osiągając minimum funkcji na tym poziomie. Dlatego główna idea polega na tym, że jeśli będziesz dążyć do wzrostu, musi stale przeciążenie systemu.

Nawet jeśli tylenol i inne leki z grupy NLPZ leki przeciwbólowe pomagały rozwijać mięśnie, a nie hamując ich wzrost, należy być ostrożnym z-za-przez Tylenol lub jakiejkolwiek innej marki przeciwbólowe z paracetamolem. Медлайн plus czytamy, że paracetamol jest jednym z najczęstszych przyczyn zatrucia w świecie. Zużywa więcej niż 4000 mg / dzień, maksymalna Zalecana dawka może powodować działania niepożądane. Biorąc ponad 7000 mg dziennie może prowadzić do silnego przedawkowania i powodować objawy, takie jak śpiączka i drgawki. Bez szybkiego leczenia przedawkowania paracetamolu może prowadzić do niewydolności wątroby i śmierci.

Po prostu skupić się na podnoszeniu ciężkich ze skomplikowanymi ruchami i spożywać dużo białka, węglowodanów i tłuszczów i dobrze odpocząć, i będziesz nabierać masy mięśniowej. Co najmniej jeden funt masy mięśniowej co tydzień i to wystarczy. Zdobywając pół kilo masy mięśniowej co tydzień doprowadzą cię, aby uzyskać 4 funty mięsa mięśnie za miesiąc i tak dalej, zapisz obliczenia. Nikt nie może zdobyć 10 kg masy mięśniowej na tydzień lub nawet na miesiąc, nie stosując sterydy anaboliczne, a tylko za pomocą odpowiedniego treningu i plan zasilania. Tak, skupić się na mało zysku w każdym tygodniu i staram się jeść czyste i ciężko trenować.

Czy istnieją różnice widzimy w wynikach tych badań, związane z dojem czasu (pamiętam immunoglobuliny zawartość w 1 dzień siara) i, w konsekwencji, jakość produktów, Typ treningu (powtarzające się długie dystanse wytrzymałość ćwiczenia, takie jak bieganie i pływanie są znane sieje spustoszenie w twoim układzie odpornościowym) lub po prostu Czas trwania leczenia, trudno powiedzieć. Jeśli przybiły mnie do jednej odpowiedzi, ja bym powiedział, że przewlekły stres, jak w biegach na długich dystansach, wymaga przewlekłe dodatków wywoływać zmniejszenie dodatek. Tak więc, ja bym mieszanka dwóch ostatnich moich proponowanych wyjaśnień w jeden bardziej kompleksowe.... Niemniej jednak, nawet jeśli nie maratończyk i ironman konkurenta należy zastanowić się, na swoim czy te niejednoznaczne wyniki naprawdę gwarantuje inwestycje w wysokości ponad 112 dolarów za miesiąc siary (to jest to, co to będzie kosztować, jeśli użyto 25g/dawka, która pracowała dla pływaków w oszustów. 2010 ).